Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van akit elkezdett csesztetni...

Van akit elkezdett csesztetni a háziorvosa, mert sokat volt beteg?

Figyelt kérdés

Mintha jókedvemből mennék hozzá annyit.

Direkt váratott fél órát, meg hasonlók. Meg bunkózik, a többiről ne is beszéljek. Nem tudom tűrni ezt a hangnemet, pedig jogsi miatt is menni kell hozzá a héten, de napok óta görcsöl a gyomrom.

Most tehetek én róla, ez meg ilyen hangnemmmel fogad, hogy "mit keresel itt, nézzek már magamra stb.".

Feleselgesen utalgatott kórházba, meg minden marhaságra rá akar venni.


2018. jún. 13. 21:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem csukja be az ajtót, ha vizsgál. Aztán a sofőr nézegetett melltartó nélkül.

Meg kiröhögött mikor azt mondtam, hogy nem pisilok neki, mert menstruálok. Meg is kérdeztem, hogy mi ilyen vicces... Akkor visszavett.

Anno mikor nem voltam 18, megírta úgy a beutalómat, hogy nem is lattott, csak apám magától összebeszélt neki valamit.

2018. jún. 13. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van. Keress mást.
2018. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért hagyod magadat? nyitva van az ajtó menjél oda és csukd be

Keress másik orvost

2018. jún. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd át magad másik orvoshoz.
2018. jún. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!