Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak a fogorvosnál...

Mit csináljak a fogorvosnál egyedül?

Figyelt kérdés
Lehet egy kicsit életképtelennek tűnök, de ma megyek elöször egyedül fogorvoshoz. Amikor mondjuk pár évvel ezelőtt voltam, akkor még elkísértek a szüleim és, ha fúrták a fogam, akkor fogták a kezem. Most hogy tudnám “elterelni a figyelmem”, mikor turkálnak a számban? Előre is köszönöm a normális(!) válaszokat!

2018. jún. 14. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Holnap én is megyek tömésre, egyedül. Amikor kisebb voltam, anyu mindig elkísért, de kint volt a váróban, nincs értelme, hogy bent legyen bárki is. Gondolj másra közben, azt a pár percet kibírod.
2018. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Gondolj arra, ezután hogyan és hányszor fogsz fogat mosni, hogy csak nagyon sokára legyen részed újra ebben az élményben.
2018. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es szar genetikával aztán moshatsz napi 5x is fogat, akkor is szétmennek tök hamar.


Én napi 3x fogmosás, selymezés, szájvíz, mégis 18 éves koromra már minden fogamban tömés volt.


A párom reggel mos csak fogat, aztán egyszem tömött van neki, a többi egészséges.

2018. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!