Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epegörcs lenne? 2 napja tartó...

Epegörcs lenne? 2 napja tartó erős görccsel menjek ügyeletre?

Figyelt kérdés
Eddig refluxra lettem kezelve, mert a doki szerint a visszafolyó sav miatt görcsölök, de egyik gyógyszer, se semmi házi trükk nem hozott javulást. Kb 6 hónapja volt az első görcs,ami fajdalomcsillapito es nospa hatására par perc alatt meg is szűnt. De hétről hétre egyre tovabb tartott, foleg hogy savlekötőt kezdtem szedni ra. Most mar 1.5-2 napja tart, hánytam epét is többször is. Mindig ejszaka görcsöl be amugy. A jobb lapockam, a gyomrom, a jobb vállam, a hátam es neha a mellkasom is faj tole. Mar nagyon sokat szenvedtem es ez volt a 2.ejszaka, hogy nem aludtam.

2018. jún. 16. 05:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp orvos. Ne vàrj tovàbb!
2018. jún. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy epeköved van, kérd az orvosod, hogy küldjön hasi ultrahangra, ott egyből kiderül, ha ez a probléma.
2018. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmentem ügyeletre. Jelenleg a belgyógyászaton fekszem epekővel, úgy néz ki, volt egy kő a vezetékben. Már javulnak a laborjaim, ercp nélkül 4 nap fekvéssel megúszom, egyenlőre úgy tűnik.
2018. jún. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!