Megtehetik ezt?!

Figyelt kérdés
Volt egy szívműtétem, a haza engedés után kontrollra kellett jelentkeznem. Még a kórházban javasolták, hogy járjak vissza gyógytornára. Ez nem volt kötelező, így nem kértem. Jogom volt negálni és én ezt tettem. Most azt mondták a telefonban, hogy csak akkor vizsgálnak meg, ha eljárok tornázni. Mélységesen fel vagyok háborodva, mert lényegében megzsaroltak. Most már csak azért se fogok bejárni. De ez esetben megtagadhatják e a kontrollvizsgálatot? És ha valami bajom lesz, kié a felelősség? Járt már valaki hasonlóan?

2018. jún. 20. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kötelező a gyógytorna, ehhez nem is köthetik a kontrollt. Tegyėl panaszt a kórházban.
2018. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál rehabilitáción? Nem kellett oda menned?
2018. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most már azért sem fogsz járni??? Jól kib.szol velük!!! Ne is hagyd, hogy meggyógyitsanak!
2018. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2.-nak: De, voltam rehabilitáción 1 teljes hónapig, és még tornáztam is. Ezért sem értem, hogy most miért nyaggatnak ezzel.
2018. jún. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!