Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mâs is van úgy, hogyha fizetne...

Mâs is van úgy, hogyha fizetnek érte se menne a háziorvoshoz? Egy rossz élmény miatt.

Figyelt kérdés

Engem pszichiátriára utalt, mert azt hitte szimulálok, 3 nappal később mentő vitt be az kórházba tüdőgyulladással, mert összestem az utcán.


Meg hasonlók, kiröhögés, megdugta a férje a rendelőben még engem váratott. Ez igaz. Valami papírt hozott neki, bent volt félórát, érdejes hangok voltak.


2018. jún. 22. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak mivel nekem muszáj mennem, ezért lecseréltem a kötsög háziorvosomat egy rendesre. (Ilyet is lehet ám!)Az előző kinevetett, majd közölte, hogy csak hisztizek felnőtt férfi létemre, miután 2x elájultam a rendelőben. Anyukám hívta ki a mentőket, kiderült, hogy infarktusom volt. A sürgősségin meg is haltam, csak visszahoztak. Nem feljelenteni kéne az ilyen háziorvost, hanem lenyomni a torkán a diplomáját, aztán még jól meg is verni.
2018. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért nem halltál meg, ha itt irogatsz... Újra kellett éleszteni?? :(


Csak engem ez a nő utált a magánéletben, ezért bunkózott. De ilyet nem lehetne.

2018. jún. 22. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó ideig én sem jártam,mert egy doktornő viselkedését nem tartottam etikusnak,r******san jött ki amit mondott.De most nemrég kénytelen voltam elmenni,mert váratlan egészségügyi gonom akadt és kellemesen csalódtam a fiatal doktornőben aki ellátott.Nem csak fölirt valamit és utamra bocsátott,hanem kereste a problémának az okát a tünetek alapján,utána megvizsgált,majd összegezte a dolgokat és felállitotta a diagnózist,terápiát.Mindent szépen elmagyarázott.Bármit meglehet tőle kérdezni.Nagyon empatikus is volt.Vannak jó orvosok is csak körbe kell kérdezni.
2018. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Életképtelen vagy... szabad orvosválasztás, nem tudlak sajnálni.
2018. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyerek voltam, 18 év alatt, a szüleim nem engedték, meg nem vett át a másik.
2018. jún. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!