Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó ortopéd orvost?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja vizsgál az orvosom a csípőfájásommal, annyira rossz h nem aludtam rendesen több mint két hónapja, de még mindíg nem jutott vele semmmire, és szeretnék orvost váltani.

De olyanhoz mennék, aki tényleg jó doki és normális.

HA lehet, olyat aki államiban is dolgozik, de mostmár az se érdekel ha 5k-t ki kell perkálni vizsgálatonként csak kezdjenek már vele valamit...



2018. jún. 25. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Dr. Harrira Fahedet ajánlom (a Doktor24-nél). Ő szerintem profi és kedves orvos.
2018. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Ismerem Harrira dr-t, de ha ő ugyanaz akire én is gondolok, akkor nem vagyok biztos benne, hogy ortopéd szakorvos is. Anno dolgoztam vele, amúgy kedves nagyon és jópofa. Kérj egy beutalót egy másik orvoshoz, ha a mostanival nem vagy megelégedve.
2018. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!