Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Betegállományban vagyok-e?...

Betegállományban vagyok-e? Online meg tudom-e nézni?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem szeretnék sorbaállni, szeretném megtudni, hogy a korábban, és eddig több lépésben kiadott táppénzes papirjaim után még betegállományban vagyok-e hivatalosan.


Sajnos elfelejtettem tisztázni a legutóbbi alkalomnál.



2018. jún. 28. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg nincs ráírva a táppénzes papírodra, hogy keresőképes x.hó y. napjától, addig táppénzen vagy.


Azt hiszem, az ügyfélkapun meg tudod nézni TAJ számmal, ha van regisztrációd.

2018. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapu(betegút)ezekre kell kattintanod:


Magyarország, TAJszámmal összefüggő szolgáltatás,-használom a szolgáltatást, TAJ szám, stb..innen már látod mit szeretnél..

2018. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezek a válaszok nekem is hasznosak,ezt nem tudtam én sem,de most utána néztem,és működik.
2018. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es

Hát addig nem is lesz, amíg valaki meg nem jelenik másodszor is az orvosnál. Ha 3 évig nem jelenik meg, akkor 3 évig nem tudja ráírni...

2018. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es. Majdnem igazad van, de valószínüleg erre találták ki a táppénz ellenőrzést :-) a munkahely részéről.

És ha a beteg nem jelenik meg, biztosan van erre is valamilyen protokoll az orvos részéről, ebben nem tudok nyilatkozni.


Azért általában a saját érdekükben meg szoktak jelenni. Pl. el kell mennie a táppénzes papírért, mert ha nem adja le, nincs lóvé

2018. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!