Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy intézhető rendszeresen a...

Hogy intézhető rendszeresen a háziorvosnál a hetes-több hetes kamu betegállomány? Valós eset!

Figyelt kérdés

Egy kollegám feketén egy vállalkozónál melózik az itteni munkája mellett. A melót munka után végzi de van olyna nagyobb volumenű melója is, amit nem tud így végezni és arra betegállományba megy hogy ide ne kelljen jönni.

Csak nem értem hogy képes ezt elintézni a házorvosnál? Azért csak idén a nem tudom hanyadik alkalommal hiányzik hetet-akár kettőt is, és mindezt betegállománnyal.

Miközben tudható hogy nem beteg hanem osztrákoknál németeknél burkol építkezésen.

Épp most hiányzott 1 hetet idén nem tudom hanyadszorra. Orvosi papír az van, mindig van.

Ezt hogy tudja összehozni az orvosnál?


Én egyszer akartam egy költözés miatt 3 napot kivenni betegállományban-nem sikerült.

3 napot se, ez meg sok-sok hetet is.

???

Mi a titka? Pénz? Kapcsolat? Vagy mi?


2018. júl. 3. 09:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Csak úgy jelzem ha tb csalás bizonyosodna be milliókra büntetnék a munkavállalót és az orvost is, és az orvos még örülhetne is ha csak pénzre büntetik, és nem a hivatásgyakorlástól tiltják el!


Szóval tényleg nem értem hogy mer az orvos ezzel játszani.

Adott esetben a hivatása (=az élete) rámehet erre a szarra.

Ez megéri? Annyit kapna zsebbe?

Vagy úgy van vele hogy úgyse bukik le minek féljen?

2018. júl. 4. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!