Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » KONKRÉTAN! Melyik cég vagy...

KONKRÉTAN! Melyik cég vagy foglalkozáseü-nél van, hogy alsóneműre kell vetkőzni?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés szól az üzemorvosokról, foglalkozásegészségügyről. Sokan írtátok, hogy meglepő módon milyen alapos, egy szál alsóra/bugyira vetkőzős vizsgálat volt (míg sokaknál meg csak felszínes). Engem az alapos vizsgálatok tapasztalatai érdekelnek, hogy mikor, hol, melyik cégnél és mennyire alaposan.

Tehát nem az ilyen "hallottam már olyan emberről, aki látott olyat, aki majdnem hallott ilyenről", hanem saját vagy közeli hiteles tapasztalat.

A kérdésem okát feszegető és oltogató, cikiző válaszolók hadd kérjem, hogy pihenjenek inkább. Köszi.


(A közértes sem firtatja a húsvásárlót, hogy miért nem vegetáriánus :D)



2018. júl. 9. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Bocs de jelentettem a kérdést. Ez abszolút etikátlan. Ez egy anonym oldal, az hogy XY kolléga hogyan vizsgál az csak őrá és a betegére tartozik.

Továbbá semmilyen etikai probléma nincs azzal, ha az orvos alsóneműre vetközteti a betegét. Keményseprők esetében egyébként például az alsónemű levetetése is teljesen indokolt lehet.


Üdvözlettel egy orvos

2018. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cselezd ki őket. Ne vegyél fel alsóneműt.
2018. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan is lehet, hogy az alsóneműt is lekell venni. Főleg, ha mondjuk heresérvet kéne megállapítani ami kizáró ok a munkavégzéshez.
2018. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hol?
2018. júl. 10. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én osztályom két részre van osztva.

Mezőgazdasági és élelmiszeripar.


Szakközépiskola.

De minden évben kell menni vizsgálatra, ahol szűrik az allergiát, elmegyünk fogorvoshoz.


Az orvos megnézi a vérnyomást, a tüdőt, magosságot, súlyt.


És mindenki egyesével be kell hogy menjen és levetkőzik meztelenre.

Itt le kell feküdni a betegágyra és megnézi a nemiszerveket.

Feltesz pár kérdést, alaposan megnézi és kész.


Hallottam ismerősöktől hogy őnálluk abszolut nincs ilyen...


De nállunk ez nem okoz problémát, senki se állt neki veszekedni emiatt.

2018. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

1-essel egyetértek.

Szerintem senki sem fog itt cégneveket felsorolni, meg orvosokat, hogy kinek milyen módszerei vannak. Egyébként nem értem, hogy ez miért kérdés egyáltalán? Megvizsgálja a nemiszerveket, akkor is mi van? Az alaposság nem feltétlen attól függ, hogy miket vizsgál meg rajtad, hanem attól, hogy a munkavégzésben ami számít, az rendben legyen.

Sok ilyen kérdés van, van ahol fel vannak háborodva, hogy a doki levetkőzteti, főleg a fiatalok körében. Ellenben meg sok olyan kérdés is van, hogy mi az a valami a nemiszervén, mert nem megy el dokihoz, viszont felelőtlenül lefekszik másokkal meg minden sz.rt ráken, hogy nagyobb meg illatosabb legyen pl.

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mit szeretnél tudni?

2018. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!