Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj az intravénás...

Mennyire fáj az intravénás injekció szúrása?

Figyelt kérdés

Utoljára 7.-es vagy 8.-os voltam mikor bármilyen tűt belém szúrtak, és egész életemben féltem a tűszúrásoktól, úgy emlékszem anno az általános iskolában egyszer el is ájultam, annyira be voltam tojva tőle...

Azért azóta eltelt olyan 10 év, szóval nem is emlékszem mennyire fájt, és ugye ott nem is az alkaromba kaptam hanem egy kevésbé fájdalmas helyre...

Lehetőleg ne olyanok válaszoljanak akik nem is félnek a tűtől, meg ne is olyanok akiknek semmi fájdalomérzetük nincs...

Azok véleménye érdekel akik ugyanúgy vannak vele mint én, csak már volt benne részük...


2018. júl. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

semenyire 12 voltam mikor kaptam, infuzion is voltam és semmi, sőt 5cm tűt is szurtak belem(16 evesen) és semmi fajdalom


és szerinted én nem féltem mikor 5cm-s tűt belem kellett nyomni????

2018. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, bár az is számít, hogy ki csinálja. Ha egy tapasztalt nővér, akkor észre sem veszed. Ha én csinálnám az nagyon fájna.:)Az a trükk, hogy nem a tűt kell nézni. Koncentrálj a nővér fülbevalójára, vagy a falon lévő képre, stb. Ha egy kicsit eltereled a figyelmedet, akkor észre sem veszed. Ha majd fogászatra kell menni, és szájpadlásba kapod az érzéstelenítő injekciót, na az fáj. De azt is ki lehet bírni.
2018. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es:

Fogászati kezelés miatt kapom, mert nem bírnám ki a kezelést éber szedáció nélkül :)

2018. júl. 11. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:

elso

bocsi kihagtyam h számat oszevarták és minden tuszurast ereztem és fájt de tuleltem-volt erzestelenito de ....

kezilabda veszelyes :) 14voltam aszem

2018. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!