Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogta már rád orvos, hogy...

Fogta már rád orvos, hogy anorexiás vagy?

Figyelt kérdés

A háziorvosomnak volt mániája.


Pedig genetikailag voltam vékony, sportoltam, nem láttam magam kövérnek. Az meg, hogy valaki beteg és nincs étvágya, normális.

Hatalmas melleim is voltak.


Most 20 felett, abbahagytam a sportot, szaladnak fel a pluszkilók, narancsbőr, nem vagyok sovány. Nem vagyok már kamasz.


Pszichiáterhez is utalt, meg behülyítette a szüleimet.


Undorító, h ilyeneknl praktizálnak. Neki is mondfam, erre, "de az vagy". Irígy volt rám is ki akart csinálni, nert osztálytársa voltam a lányának.



2018. júl. 21. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

De gyomorideg miatt fogytam:/,ha eszek->hányok;/

Orvos nem hitt nekem,bekerültem zártra- naná,új doki bent fogott,viszont ³6 órával késöbb szabadon távozhattam.A nyugtató és par szelet repeta kenyér meggyőzte a személyzetet hogy nem anorexia😂...Nagy élmény volt,a helyi kórházba

2018. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Metionin ***** válasza:

Orvos még nem, viszont a gimis osztályfőnököm egy évig ezzel volt megáldva.

Amúgy te már kiírtad ezt párszor nem?

2018. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nekem úgy volt, hogy beutalót is írt, apámnak adta oda. Pedig szimplán lâzas beteg voltam, ezért volt alig étvágyam 2 hétig. Még a fogszabályzót is levetették.


Arról nem beszélve, hogy hazahisztiztem magam a kórházból, utána apámék elvityek pszichiáterhez, aki egyból nyugtatókat írt fel. Amit otthon minden áron bezzedettek, attól megint hánytam, bealudtam,nem volt étvágyam, fogytam. Na megint anorexia... Végül egy orvos segítségével állítottam le őket.


Teljesen rendben volt a súlyom, még a fiúknis tapadtak rám, a nagymellű, nagy seggű, vékony lányra, hosszú fekete hajjal...


Mit tud okozni... Utána évekig folyamatosan tömtek, ami meg is látszott utána az alakomon.


Az az elmebeteg, meg még mindig praktizál.

2018. júl. 21. 19:15
 4/19 A kérdező kommentje:
Jobban jár az ember, ha néha nem megy orvoshoz. Mert a 16 éves kis fruska beszélhetett akármit...
2018. júl. 21. 19:31
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha meg nem mész az a baj....;/

Pár szelet csoki,és mindenki meg van győzve...

2018. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek régebben mondta ezt a suliorvos. Tény, hogy általánosban lefogyott mert azt mondta duci volt, meg nem mondom hogy olyan nagy evő, de azért ő is tud jóízűen csokit meg pizzát enni :D másik osztálytársamra szintén azt mondta hogy anorexiás pedig nagyon sokat eszik, szinte óránként evett de nem tud hízni sajnos
2018. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is kipakoltam a suli büfét islerből meg pizzából
2018. júl. 21. 19:53
 8/19 anonim ***** válasza:
Azt nem, mivel 105 kiló vagyok, de simán leelmebetegezett. Jól rá kellett volna borítanom az asztalt, és akkor talán még igaza is lett volna.
2018. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És mi a sztori vége? Most akkor anorexiás vagy vagy nem? Azért nem hiszem, hogy az orvos rád szállt, mert a lánya az osztálytársad.
2018. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De a magánéletben folyton kicseszett velem, ott ahhol tudott.


Nem, nem vagyok az, azóta mâr 2.orvosnál voltam, egyiknek sem volt vele baja.


Viszont az orvosi kartonomban örökre ott virít.

2018. júl. 21. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!