Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyugdíjasokat miért vesznek...

Nyugdíjasokat miért vesznek konolyabban, mint a fiatalokat?

Figyelt kérdés

Aztán hoppácska leálltak a veséim.


De egy fiatal csak "lógni akar, neg nem akar iskolába menni".



2018. júl. 22. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más tapasztalatom volt. Apámnak mondták szó szerint: "magának már mindegy, úgyse sok van hátra". Aztán hoppácska, tényleg meghalt 63 évesen.
2018. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ebből a kérdésből annyi érthető, hogy hoppácska, leállt az agyad.
2018. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig én ezt vettem észre, hogy a kisgyerekeket nem még, de a kamaszt a legtöbb kamusnak gondolja, sőt a fiatal felnőttet is...


Sajnálom.


De egy nyugdíjassal akkor is többet foglalkoznak, minden szarral odamegy bocsánat, te meg akkor, ha nagyon beteg vagy. Pont ilyen elv alapján a fiatallal kellene fogalalkozni, de hát...

2018. júl. 22. 09:56
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért, mert a nyugdíjasok nem szoktak kamuzni, hogy ellógjanak egy matek dogát pl, míg a fiatalok körében ez azért gyakori. De ezt csak általánosságban mondom. Sajnálom, hogy nem vagy jól. Engem is zavart ki az orvos a rendelőből, hogy csak hisztizek, miközben kiderült, hogy infarktusom volt.
2018. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy idős embernek van egy csomó alapbetegsége az esetek 90 százalékában. Tehát komolyan kell venni. Egy fiatal azért ritkábban szed össze komolyabb betegséget, DE vannak olyan dolgok amik utalhatnak komoly betegségre. Egyébként egy szimpla vérvétel elég a vesefunkció ellenőrzésére, esetleg ezzt ki lehet egészíteni egy hasi ultrahanggal.


Amúgy az a baj, hogy a fiatalok tájékozódnak a neten, ez nem lenné még baj ez jó dolog, de úgy tájékozódnak, hogy a biológia tudásuk valahol a bányász béka hátsó fele alatt van 200 méterrel. Megnézik a netet és találnak maguknak valami kis szimpatikus halálos betegséget, aztán berontanak a rendelőbe, hogy ők meg fognak halni... Ilyenkor az orvos feladata a panazok meghallgatása a beteg megvizsgálása, és általában a beteg megnyugtatása.

2018. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hetekig jártam oda, de eszébe sem jutott a vérvétel... A végére azt mondta, hogy vegyek egy terhességi tesztet....
2018. júl. 22. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
És ez a háziorvosod volt? Magyarországon szabad orvosválasztás van, ha nem vagy megelégedve keress mást.
2018. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Hetekig jártál oda, és mit hablatyoltál? Hoppácska? Az a csoda, hogy nem vágott ki mint a macskát ni!
2018. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hogy rosszul vagyok, ájuldozok és folyamatosan hányok.


Hogy mi????

2018. júl. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!