Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam anonim hiv szűrésen...

Ma voltam anonim hiv szűrésen szerintetek tényleg anonim módon törté nt?

Figyelt kérdés
Most voltam elsőnek nem tudtam hogy mit hogy. Vért vettek.jeleztem hogy anonim szűrésre jöttem. A nő azt mondta hogy ettől függetlenül meg kell adnom a lakcímemet és az utca számom. De ezt csak ő fogja tudni mondta. Kérte a születési évemet is. Megadtam ezeket. A nevemet is tudni akarta de ekkor észleltem rá hogy ez már egyáltalán nem tűnik anonimnak. Nem mondtam el. Osszehoztunk egy kódot és mondtam hogy adjam meg a telefonszámom majd értesítenek. Majd mondta hogy ez egy teljesen anonim volt. Szerintetek?

#anonim #hivszűrés
2018. júl. 25. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jó kerdes, de nem mindegy h anonim e vagy sem. kérdezem, nem tökmindegy. ha gond van akkor sem fogjak mondani, hanem azt mondjak, h menj vissza és leveszik mégegyszer.

ezt talaltam :

Ők (és más szűrésen sem) semmilyen igazolványt, adatot, nevet, TAJ-kártyát nem kérnek, hiszen az anonimitást komolyan kell venni.

2018. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egyáltalán nem volt anonim. Tudja hogy élek melyik utcába hanyas szam. Tudja a telefonszámom tudja a születési évem.. Jeleztem hogy anonimra jöttem. Szerintem hülyének nézett. Hiszen látta hogy nem tudtam h mit hogyan.
2018. júl. 25. 20:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt sem értem ezeket neki minek kellett tudnia. Vissza meheték holnap vissza kérni ezeket? Meg szakítani a folyamatot?
2018. júl. 25. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem tudnak semmit, akkor hogyan értesítik a delikvenst?
2018. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!