Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok mondani olyan háziorv...

Tudnátok mondani olyan háziorvost aki biztosan átvesz egy beteget?

Figyelt kérdés

Már lassan kezdem feladni a reményt, hogy valaha is találok egy háziorvost aki átvenne. Sajnos a mostani háziorvosom több szempontból is kritikán aluli, de most inkább nem részletezném mert nagyon nagy a lista.

Én csak egy olyan háziorvost szeretnék aki lehetőleg időben beér a rendelésre(és nem órákat késik), komolyan veszi a beteget, és korrekt.Tök mindegy, hogy férfi vagy nő,csak normális legyen.

Ahova járok, az összes dokihoz elmentem, de egyik sem vesz át, arra hivatkozva, hogy nekik házon belül kellemetlen átvenni beteget.

Lehetőleg zuglón belül szeretnék háziorvost, de már annak is örülnék ha Budapesten belül lenne egy aki tényleg megbízható.



2018. aug. 3. 11:46
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Mielőtt bármit lépnél, beszélj a leendő orvosoddal, hogy egyáltalán vállal-e!
2018. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"komolyan veszi a beteget, és korrekt."


Te akarnád megmondani, hogy mi a bajod?

2018. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: Igen, pont ez a kérdésem, hogy melyik az az orvos aki elvállal beteget körzeten kívül is.Mindenképp felhívnám azt az orvost akit választanék.


2:Nem én akarom megmondani, erről szó sincs.A komolyan vevést nem úgy értem, hogy én diagnosztizálom magam és nem vesz komolyan.Inkább úgy értem ,hogy nem sz*rja le a beteget.Például nem késik, nem felejti el visszahívni a pácienst amikor azt mondja, megvizsgálja amikor láthatóan szükséges lenne, és még sorolhatnám de úgy gondolom ez nem olyan információ ami érdekelné a válaszolókat, meg nem is ez a lényeg kérdésében.

2018. aug. 3. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én dr. Pakucs Bélát tudom ajánlani a 15. kerületben, szóval még nem is lenne messze neked. Csak pár alkalommal voltam nála, de akkor nagyon alapos és lelkiismeretes volt. Meg az asszisztens is normális.

Én ugyanabban a rendelőben másik dokihoz tartoztam volna, csak még oda se voltam átjelentkezve, így akkor mentem először, amikor beteg lettem; azonnal átvettek, nem volt probléma.

2018. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnézem mindenképp!
2018. aug. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!