Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az sztk-ban felírnak egyből...

Az sztk-ban felírnak egyből fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Semmilyen vizsgálat nélkül
2018. aug. 7. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2018. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi olyan sürgős?
2018. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, még ebben a hónapban. 20-áig
2018. aug. 7. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos van, ahol igen. Egy barátnőm sztk-s dokihoz ment, aki hasraütésszerűen írta fel neki, még azt sem kérdezte meg, hogy volt-e a családban trombózis (holott volt). A szerencsén múlott, hogy nem lett baja!


Egy jó tanács: bármennyire is fölöslgesnek vagy időhúzásnak tartod a vizsgálatot, ne szedj be nélküle semmit!

2018. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mar szedtem 2 eve 2 evig, csak abbahagytam, es megint el szeretnem kezdeni
2018. aug. 7. 21:01
 6/11 Metionin ***** válasza:
50%
Simán felírják. Az első doki akinél írattam sztk-s volt, random felírt egyet minden vizsgálat stb. nélkül.
2018. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is felelőtlenség ha már szedtél. Vizsgálatokkal együtt 3 nap alatt megvan.
2018. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor csak be kell telefonalni es megmondani, hogy fogamzasgatlot szeretnek iratni es adnak is idopontot egybol?
2018. aug. 7. 21:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha szedted, tudnod kéne, hogy megy.

Volt rákszűrésed egy éven belül? Ha nem, azt kell mindenképp, annak az eredménye nem lesz meg azonnal. Megvizsgálnak, ez a minimum szerintem.

Egyébként meg hely és orvos válogatja. Annak ellenére, hogy évekig szedtem korábban gyógyszert, mikor újra akartam íratni, vettek kenetet, csináltak labort, általánost és trombózisra is. Amíg nem volt meg minden eredmény, fel se írták.

Előtte más városban meg csak rámnéztek, csináltak rákszűrést és azonnal kaptam receptet is.

2018. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vérvétel, hüvelyi, hasi ultrahang, konzultálás (mensesed milyen stb.) enélkül nem írhat fel.
2018. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!