Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 0.25mg frontinbol 5db ot...

0.25mg frontinbol 5db ot egyszerre beveszek mi tortenik? Mellekhatasok? Rosszullet, esetleg korhaz, ossze eses?

Figyelt kérdés

Normalis valaszokat legyszives.. depressziora szedem.

L


2018. aug. 10. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Normális választ egy nem normális kérdésre???

Szedd úgy ahogy felírta az orvos!

2018. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne bogyókat szedj, hanem rakd rendbe az életed:)
2018. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kerdesemre kerek valaszt pliiiz!
2018. aug. 10. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi, max elálmosodsz.
2018. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!


Semmi nem történik, alszol egy jó mélyet, lehet, hogy 10-12 órát is. Kis fejfájással és ürességérzettel ébredsz majd.


Én is depresszióra szedtem. Nincs értelme ezt a részét kipróbálni szerintem. Nekem is vonzónak tűnt, hogy pihenjek egy kicsit ijesztő gondolatok nélkül. De sajnos ez a mennyiség tehetetlenre és tompára kikapcsol, és utána sokkal rosszabb, mert szociálisan lemaradsz.


Szóval szerintem egy sima alvás, kisebb mennyiséggel is hatásos. Hidd el, 0,5 mg-től is bealszol egy perc alatt.

2018. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom. De bevettem.. es szedelgek .. nem sajnaltatni akarom magam. Nem kell felre erteni..

De esetleg nem fogok osszeesni 38fok melegbe az utcan, vagy mento nem fog elvinni? Azt nem akarom hogy elvigyen, de felkeszulnék most a legrosszabbra is..

2018. aug. 10. 16:53
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas vagy... Feküdj le aludni ha már bezabáltál a xanaxból!
2018. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utso! Bocs de varosba nem fogok lefekudni aludni.. nem xanax hanem frontin..
2018. aug. 10. 17:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a hatóanyag.
2018. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hatóanyag ugyanaz. Ha a szívednek van valami baja, akkor lehet mellékhatása. Attól is függ, hogy milyen adagban szedted eddig. Ha hozzá vagy szokva, akkor nagy gond talán nem lesz. Egyébként nem ajánlatos ennyit bevenni, mert utána kb 24 óra múlva durva mellékhatásokat okoz az elvonási tünet. Most próbálj meg hazamenni és aludni.
2018. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!