Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Házi orvos felirhat fogamzásgátló tablettát, ha nem voltam még nőgyógyásznál?

Még rakszuresen sem voltam, (folyamatban van) viszont nagyon későn kaptam időpontot, és szeretném tudni ezt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátlás, háziorvos, rákszűrés nélkül

2018. aug. 29. 16:00  Privát üzenet  

A válaszok
Nem.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. aug. 29. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondoltam, bár sok fórumon írjak az ellenkezőjét, de azért köszönöm.

# 2/7Időpont 2018. aug. 29. 16:19 Privát üzenet

Hogy érted hogy későn kaptad az időpontot? Mihez képest? Meg fog jönni és csak a következő hónapban tudod elkezdeni?

Egyébként, ha igazán lelkiismeretes nőgyógyászhoz mész,vérvételre is elküld, szóval akkor sem tudnád egyből kezdeni. Háziorvos meg nőgyógyászati vizsgálat nélkül nem fogja felírni.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. aug. 29. 18:23 Privát üzenet
Kedves kérdező, nem írunk fel így. Rákszűrés nélkül nincs tabletta, és nőgyógyásznak kell az elsőt felírnia.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. aug. 31. 09:04 Privát üzenet

Patikában lehet vény nélküli fogamzásgátlót kapni.

Nőgyógyásszal ha fogamzásgátlót akarsz felíratni vérvételre küld(egy ismerősömnél sem volt emiatt egyéb vizsgálat).Ha màr felírta a fogamzásgátlót a nőgyógyász utána már a hàziorvost is megkérheted írja ki a gyógyszert.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. szept. 1. 15:05 Privát üzenet
Fogamzásgátló tablettát biztos nem lehet venni vény nélkül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. szept. 1. 21:04 Privát üzenet
De lehet kapni,a tv is reklámozza.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. szept. 8. 17:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért kell szedni?
Ha a lakóhelyemhez (falu) közeli városban nincs időpont nőgyógyászaton akkor mehetek egy másik városba ami szinten közel van? Ellátnak ott is? Vizsgálatra és tablettát felírni . Először mennék .
Ha mar valahol be vagyok jelenkezve akkor másik városban mar nem mehetek orvoshoz?
Tudnátok nekem segíteni? Békéscsabán keresek nőgyógyászt, nemrég lakom itt és el szeretnék menni, de nem nagyon tudom eldönteni hova, kihez kéne menjek.
Mit tegyek ha nem tudom bevenni két napig a fogamzásgátlóm?
Fogamzásgátló miatt szerettem volna trómbozisra való hajlamossági vizsgálatot kérni, de az orvos azt monda nem kell. Tényleg nem kell?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!