Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Házi orvos felirhat fogamzásgá...

Házi orvos felirhat fogamzásgátló tablettát, ha nem voltam még nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Még rakszuresen sem voltam, (folyamatban van) viszont nagyon későn kaptam időpontot, és szeretném tudni ezt.

#fogamzásgátlás #háziorvos #rákszűrés nélkül
2018. aug. 29. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, bár sok fórumon írjak az ellenkezőjét, de azért köszönöm.
2018. aug. 29. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy későn kaptad az időpontot? Mihez képest? Meg fog jönni és csak a következő hónapban tudod elkezdeni?

Egyébként, ha igazán lelkiismeretes nőgyógyászhoz mész,vérvételre is elküld, szóval akkor sem tudnád egyből kezdeni. Háziorvos meg nőgyógyászati vizsgálat nélkül nem fogja felírni.

2018. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem írunk fel így. Rákszűrés nélkül nincs tabletta, és nőgyógyásznak kell az elsőt felírnia.
2018. aug. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Patikában lehet vény nélküli fogamzásgátlót kapni.



Nőgyógyásszal ha fogamzásgátlót akarsz felíratni vérvételre küld(egy ismerősömnél sem volt emiatt egyéb vizsgálat).Ha màr felírta a fogamzásgátlót a nőgyógyász utána már a hàziorvost is megkérheted írja ki a gyógyszert.

2018. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló tablettát biztos nem lehet venni vény nélkül.
2018. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
De lehet kapni,a tv is reklámozza.
2018. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!