Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi hálapénz lenne reális...

Mennyi hálapénz lenne reális erre?

Figyelt kérdés

Altatóorvos,

onkológus,

érsebész (nagyobb véna pótlása saját érből)


2018. szept. 9. 06:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elég a sebésznek adnod. Ha jobb anyagi viszonyok közt vagy, akkor 100-150 ezret, ha kisnyugdíjból élsz, akkor elég 50 ezer is. Nálunk családban mindig csak sebésznek adtunk, egy részét biztos visszaosztják, mert innentől a kórházban mindenkinek “a főorvos úr betege” az ember.
2018. szept. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok minimálbérrel, 150 ezret nem is keresek tehát durva lenne még 100 is :(

50 nem kevés? :(

2018. szept. 9. 09:39
 3/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Álomban élsz, nem osztanak vissza semmit. Épp ez a baj a dologgal, hogy te adsz 150-et egy sebésznek, hogy majd ők elosztják maguk között, de a francot, a sebész megtartja azt magának. Szóval, ha adni akarsz, akkor mindenkinek kell, de nem kell adni senkinek, ez a dolguk, ha fizetni akarsz, menj magánba.
2018. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor 50 ezer, és csak a sebésznek. Felesleges ne tömd más zsebét. Pessze aprópénzt osztanak vissza a sebészek, havi 1 millióból mondjuk 100 ezret, de annyit kell különben az ápolónők nem kezelnék a “főorvos úr betegeként” azt aki fizet. Én bokaműtétre többet fizettem, mint mellettem egy normális munkásember csípőprotézisre, mindkettőnket egyformán normálisan kezelték. A harmadik fazon (50 körüli diplomás beosztott kormánytisztviselő) nem fizetett, a munkásemberrel közösen azon röhögtünk, hogy ezt a fazont gyakorlatilag levegőnek nézték.
2018. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Akkor 2x50 mert onkológus és érsebész műt egyszerre.

Altatóorvosnak kb 25-30?

2018. szept. 9. 12:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne szórd a pénzt. Altatóorvosnak semmi, onkológus szövetet pótól máshonnan? Ez sem kockázatos, neki is semmi. Az érsebészt fizesd meg, az nem játék.
2018. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Onkológus egy nagyra nőtt daganatot távolít el. Majdnem 20cm hosszú és 7-8cm széles.
2018. szept. 9. 13:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Onkológusnál voltál viziten? Ha nem, akkor csak érsebésznek. Előre mondd meg, hogy fizetni fogsz műtét után. Így szoktuk: “Doktor úr én az egészségemre semmi pénzt sem sajnálok, kérem mondja meg mennyi tiszteletdíjat hajlandó elfogadni, cserébe minőségi munkát várok el.”
2018. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Látott onkológus, ő intézi a műtétet, az érsebész felkeresését is stb
2018. szept. 9. 14:56
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor simán az onkológussal beszéld meg az egészet. Így, hogy azért túl sok pénzt nem szánhatsz rá, kb. ezt mondanám:

“Főorvos úr a műtét után szeretném majd kifejezni a hálámat.” Ha mond összeget akkor azt, ha nem akkor utólag adsz neki 50 ezret.

2018. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!