Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma jött meg a pozitív Lyme-kór...

Ma jött meg a pozitív Lyme-kór eredményem. Szerintetek elég, ha csak a háziorvosomhoz megyek?

Figyelt kérdés
Inkább szakorvoshoz forduljak? Vagy maszekhoz? Nem nagyon szeretnék fölöslegesen pénzt kidobni, hogy aztán ugyanazt írja fel.
2010. jún. 22. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
beteg vagy és csak a pénzen jár az eszed???
2010. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Kedves hozzászóló! Szerintem meg nem kéne így legorombítani! Vagy a kérdésre válaszolj, vagy ne idegesítsd! Szerintem elég szar így is neki! Tanácsért jött. Ha ez a véleményed ezt normálisan is meg lehet mondani! Én sajnos nem tudok hozzászólni a témához. De valószínűleg nem véletlen tette fel a kérdést.
2010. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha normálisabb a háziorvosod, akkor kérdezd meg tőle, hogy esetleg érdemes-e felkeresni egy szakorvost is. És hiába pénz ide vagy oda, az egészségedre áldozz annyit, mert ha most halogatod, később csak rosszabb lesz és akkor még több pénzt kell majd orvosoknál hagyni.
2010. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem pedig a zsugoriságával az életét, de legalábbis a gyógyulás időtartamát és az azt követő életminőségét kockáztatja.

Holtan vagy tolószékben már nem lesz szükséged pénzre.

A Lyme kór nem csak egy megfázás.

2010. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösz az okoskodást. Nem a pénzen jár az eszem, csak ebben a "remek" hazai EÜ helyzetben, ahol az ember fizeti a TB-t még pluszban lehúznak mindenkiről még egy bőrt. Ezért kérdeztem, hátha tudja esetleg valaki, hogy kb. mindenkinek ugyanazt a gyógyszerkombót írja-e fel minden orvos, vagy számít a szaktudás.
2010. jún. 22. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Apának volt és ő tudtommal a háziorvoshoz ment. Egyébként nem kell megijedni, kb egy hónapig szedett antibiotikumot és már kutya baja.
2010. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Dr Lakos. Nem reklám, ismerősöm volt nála, ő egy Lyme kórral foglalkozó szakorvos. Ugyan fizetni kell érte (mivel nem tb támogatott), de nagyon jól érti a dolgát. Nem fog lehúzni! A Lyme kezelését szakorvosra kell bízni. Antibiotikumot fogsz kapni, amit mindenféleképpen a kúra végéig becsülettel szedned kell.

2010. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként is, ő publikál a legtöbbet Lyme-kór témakörében, ha google-be írod a nevét, meglátod.
2010. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2010. jún. 23. 10:10
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet már nem aktuális, de én nem bíznék a háziorvosban. Nekem volt lyme kórom és először a háziorvos azt mondta, hogy nem az. A vérvétel a biztos
2011. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!