Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha regisztráltam plazmaadásra,...

Ha regisztráltam plazmaadásra, akkor kötelező adni, ha véletlen meggondolnám magam?

Figyelt kérdés
Ma vettek vérmintát,1hét múlva erdmény.. időpont még nincs meg semmi,az sem biztos hogy alkalmas cagyok.

2018. szept. 14. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell adnod utána. Csak, ha szeretnéd!
2018. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. szept. 14. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért gondoltad meg magad?
2018. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismerosom lebeszelt rola,baratnom meg nagyon rosszul lett utana.
2018. okt. 1. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán mennék, ha nem ájuldoznék néha a tűszúrástól egy gyerekkori trauma miatt. Igy sajna nem engedik, mert félnek, hogy elájulok közben. A plazmaferezis egyébként jóval veszélytelenebb rosszullét szempontjából, mint a sima véradás, mert csak a plazma egy része, talán 10%-a megy le, a vörösvértestek - amik az oxigént szállítják - viszont ott maradnak a véredben. Emiatt lehet jóval többször is csinálni. Lehet, hogy ismerősödnek is inkább fejben dőlt el a dolog ugyanúgy, mint nálam. Én ha tehetném biztosan nem hagynám ki. Na nem mert valami rohadt jó élmény, hanem mert megmentesz vele másokat.
2018. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brandon41 ***** válasza:
31%
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés,de azért válaszolok. Tudod nem vagyunk egyformák, attól hogy a barátnőd rosszul lett tőle,te nem feltétlenül leszel rosszul,de ha mégis akkor segítenek ott neked mindig megkérdezik még plazma adás közben (a folyamat közben) is, és akkor max többször nem mész. A barátod miket mondott hogy lebeszélt róla?
2019. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!