Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Visszamenőleg adhat ilyen...

Visszamenőleg adhat ilyen esetben igazolást az orvos?

Figyelt kérdés

Olyan munkám van, (diákmunka) ahol néha hetvégén is dolgozni kell, es a holnapi, az pont egy ilyen nap lenne. Viszont en úgy érzem teljesen kezdek berekedni, ahogy ismerem a szervezetem, holnapra semmi hangom nem lesz, es mivel ez egy telefonos munka , a munkamból kifolyólag pedig egész nap sokat kell beszélnem nyilván. Napok óta náthás vagyok, de a hangomra csak most megy rá. A kérdés, hogy ha holnap tényleg nem tudnek bemenni, de a dokim cdak hetfőn rendel, adhat igazolast szombatra visszamenőleg?

Köszönöm, ha valaki tud segíteni!


2018. szept. 21. 16:23
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elméletileg igen, mivel szombaton amúgysem rendel. De ha tudod előre, akkor miért nem szedsz C-vitamint, iszol gyógyteát, vagy eszel mézet, gyömbért?
2018. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ha felhívod és kérsz egy idazolást a holnapi naptrol ugy hogy mondjuk hétfőn bemész érte akkor szerintem fog adni, legalábbis én így voltam egyszer vele, hogy hasmenésem volt és nem tudtam elmenni az orvoshoz, felhívtam megbeszéltem vele hogy mi a bajom majd másnap elmentem az igazolásért
2018. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Múltkor voltam ugyanígy.Hétfőn rendelt,szombatra kértem igazolást,és kaptam,te is kapni fogsz.
2018. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából próbálok én mindent, C vitamin, gyömbér, citrom, tea, Strepsils, amiktől jobban is érzem magam, de a hangom továbbra is, mint egy repedt fazéké. Azért bízom benne, hogy nem megy el reggelre meg jobban.
2018. szept. 21. 22:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben javult annyira a hangom, hogy be is tudtam jönni, nemhogy rosszabb lett.:) Köszönöm a segítséget
2018. szept. 22. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!