Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyik ismerősömet mütötték a...

Egyik ismerősömet mütötték a làbával és 100. 000ft hálapénzt adott az nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 18:14
 1/10 szántóvető ***** válasza:
72%
de.egy fillért sem kellett volna adnia.
2018. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Soknak tartom
2018. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamo77db ***** válasza:
64%
Én is hallottam olyat, szüléskor az orvos 100 ezer, a szülésznő 50 ezer forintot kap. Rettenetes. Szerintem nem fog a hálapénz kiveszni soha! Gyalázat!
2018. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is műtötték, én nem adtam semmit, ehhez képest igen sok. Meg amúgyis, persze.
2018. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha az ember megteheti mert pénzes és jól csinálja az orvos a dolgát akkor miért ne?


Apám is akart adni egy keveset de miután majdnem belehalt egy rutinműtétbe (epekő eltávolítás) igen csak elment tőle a kedve!

2018. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ hogy meg teheti e? Ha igen akkor szerintem nincs gond, legalább addig sem gondolkodi az orvos hogy melyik országba kéne tovább állnia.

De ha nem teheti meg akkor azért sok max 10-20000 ft akkor.

2018. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem helyes, ugyanis ha a tehetős ad, akkor pont, hogy rosszat tesz vele másoknak is és ráadásul a műtét kimenetele nem függ ettől.

Nőgyógyászoknál előre megvan a tarifa.

Mindig lesz hálapénz sajnos, mert különben elmenne még az is, aki jelenleg itt van, nem véletlenül nem tesznek ellene semmit.

2018. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy a "lábával" mit műtöttek. Jó tíz éve, apám 140e-t adott, bár az egy viszonylag bonyolult műtét volt, csontot reszeltek, protézist ültettek be, ínszalagot szabtak rövidebbre, akkor már azon a térdén harmadjára.

Illetve nyilván az sem volt mind1, hogy eleve a doki magán rendeléséről került a műtőasztalra.

Persze ő a műtét után néhány héttel már normálisan járt, akinek ugyanott ennél valamivel egyszerűbb műtéte volt, még egy év múlva is járókerettel ment, csak mert más műtötte. Anno ez sokkal több pénz volt, de vagy ez vagy az.

2018. szept. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 De La Cruse ***** válasza:

Nem kellett volna adnia semmit.

Persze hálás az ember az életéért de mennyibe is kerül a piacon egy láb?

Megfizethetetlen.

Sőt az orvos esküvel erősíti meg, hogy az emberek gyógyítását végzi, nem vagyonért vagy pénzért.

Persze meg is kell őket fizetni de nem így!

2018. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soknak sok, de ,hogy ,ha nem akar kórházban meghalni akkor komolyan csengetni kell. Felénk JNSZ megye, ahol az ember nem adott hálapénz, ki is nyírták az orvosok, szülészorvosoknak alap nyomni kell a pénzt, mert ,ha nem véged.
2019. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!