Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek ezzel a problémával?

Hova menjek ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
Ma sikeresen megcsuszott a bal lábam a lépcsőn és nagyon fáj ha ráállok, ahogy a súlypontomat a talpamra sarokrészre helyezem,(ott érzem a fájdalmat) szinte nem is tudok rajta menni, mert akkor elviselhetetlenül fáj. Viszont semmi elváltozás nincs rajta, be sincs dagadva, kékülve se, ha nem lépek, akkor nem fáj, max csak erősebb nyomásra. Ezzel ha bemegyek sürgősségire, nem fognak hülyének nézni?

2018. okt. 7. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Irány a baleseti és nem fognak hülyének nézni..
2018. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A balesetire beutaló kell és oda csak trauma szakrendelőből lehetne menni elvileg, de itt meg olyan szakrendelés holnap nincs, ezért gondoltam, hogy a sürgőre megyek. Rossz ötlet? Nem vagyok jártas (szerencsére) 23 évem során egyszer nem volt ilyen bajom... fogalmam sincs merre az arra, de majd nyilván megérdeklődöm.
2018. okt. 7. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak hülyének nézni, a trauma ambulanciára irányítanak tovább szerintem.
2018. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!