Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elaltatnak műtéthez, akkor...

Ha elaltatnak műtéthez, akkor fogok álmodni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én nem álmodtam semmit :) gyakorlatilag bementem a kórházba, adtak nyugtatót amitől nagyon boldog lettem, majd beszéltek hozzám, emlékszem én is válaszolgattam aztán jött a maszk és már az a következő emlékem hogy anyummal beszélek. Nagyon pozitív élmény volt pedig rettenetesen féltem az altatástól.
2018. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem álmodsz.
2018. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz álmodni semmit.
2018. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem álmodtam, de hogy félkómás állapotban miket mondtam a nővérkének, azt inkább nem írnám le. Nekem is csak a baleseti sebész barátom mesélte másnap.
2018. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Linochae válasza:
Valószínűleg fogsz álmodni, de nagy eséllyel el is fogod felejteni. Én álmodtam és emlékszem is rá, béke, szeretet, nyugalom vett körbe és így ultettem a virágokat. Soha ilyen békét nem éreztem. Ennek hatására meg is változtam. Azóta csak a kertészkedés kapcsol ki igazán, pedig elotte kifejezetten utaltam. Amikor férjemet tolták ki a mutobol, o is hasonló béke, szeretetelmenyt élt át, meg rögtön ott mondta nekem, hogy olyan szép, nyugodt helyen volt, vissza akar menni. De o mar erre néhány óra után nem is emlékezett. Szerintem kicsit ilyen halálközeli élmény lehet...
2018. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlmisztifikálni. ez is csak altatás, csak mélyebb mint amikor beveszel egy bogyót. Álmodni meg nem fogsz.
2018. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia.Nem semmire sem fogsz emlékezni.
2018. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ahogy elsötétült a kép, már jött is vissza, csak már nem a műtőben voltam, hanem a kórteremben.
2018. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!