Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy dietetikusnak vékonynak...

Egy dietetikusnak vékonynak kell lennie? Ti járnátok molett Dietetikushoz (akin pár kg súlyfelesleg van, nem kórosan elhízott)?

Figyelt kérdés

#molettség #doetetikus
2018. okt. 27. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem járnék hozzá. Mint ahogy nem is jártam. A búbánatos francba elküldtem, amikor a kórházban megjelent nálam 47 kilós sovány nőnél - műtét és kemoterápia miatt voltam sovány, nem anorexia miatt - és elkezdett kioktatni, hogy nekem tartani kell a diétát, ne egyek se édeset, se zsírosat, se liszteset...stb. Hát nekem egy 165 centis nettó 90 kilós nő ne magyarázzon a diétáról és az egészséges étkezésről.
2018. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Aki pár kiló súlyfelesleget, de nem koros elhízást mond az inkább elhízott lehet (30-34 testtömeg index) , mint csak simán túlsúlyos (25-29). 50 körüli változó korú női dietetikust már nem tartok hiteltelennek, csak mert van egy kevés túlsúlya (25-26).
2018. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"nekem egy 165 centis nettó 90 kilós nő ne magyarázzon a diétáról és az egészséges étkezésről"


Ez nem az a kategória, amiről a kérdés szól.

Engem pár kiló súlyfelesleg biztos nem zavarna.

2018. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Biztos nem. Milyen tanácsot adhat, ha ő maga nem képes betartani? Bort iszik és vizet prédikál, ezt a tipust pont el kell kerulni
2018. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszett a 95 kilós dietetikusnak, amikor mosolyogva faképnél hagytam.
2018. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

"akin pár kg súlyfelesleg van"


Úgy látszik, sokan nem tudják, mit jelent, hogy "pár kg"... Azt jelenti 1-2-3-5 kiló. Nem több. A kérdés erről szól.

2018. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Inkább azon múlik szerintem, hogy mennyire szimpatikus. Ez kb. olyan, hogy egy elhízott, dohányzó akármilyen szakember ne osszon egészségügyi tanácsokat. De ezt te döntöd el neked melyik kategória.
2018. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Amúgy miért kellene vékonynak lennie? Nem csak vékonyan lehetsz egészséges.
2018. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

22% zsír van rajtam. BMI szerint II típusú obesity kategóriába vagyok.

Aki BMI-t használ, az nem dietetikus. Az egy divat majom.

2018. okt. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!