Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy idegen városban vagyok...

Ha egy idegen városban vagyok egyetemista, akkor honnan tudjam itt az új helyen hová kell mennem házi orvoshoz, fogorvoshoz vagy kórházba (több is van), ha van valami bajom?

Figyelt kérdés
Ez hogy működik?
2018. nov. 1. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beszéled a nyelvet, megkérdezed egy másod-, vagy harmadévestől! Nagy összegű fogadást mernék kötni, hogy pontosabb információt kapsz tőlük, mint itt bárkitől!
2018. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a háziorvosi, fogorvosi körzeteket meg szoktam találni a neten. A tartózkodási helyed alapján keress rá. Ha kolis vagy, az ottani nevelők (nálunk a gondnok, vagy a mentorok) segítenek, de biztos tudják a régebbi lakók is. Háziorvosod csak egy lehet, úgyhogy csak akkor tud teljesértékűen ellátni, ha átjelentkezel az otthonitól hozzá.

Kórházból nincs olyan sok, a legközelebbit próbáld meg. Bár szerintem a házi- és fogorvoson kívül minden máshelyre akárhová mehetsz (vagy eleve beutalnak).

2018. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!