Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mentették már meg az életeteket?

Mentették már meg az életeteket?

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2018. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Először azt akartam írni, hogy nem, aztán eszembe jutott, hogy kapásból farfekvéssel születtem és sok múlott a szülész orvoson, aztán aszthmás lettem, és bő egy hónapot voltam egészen kiskoromban kórházban... tehát azt hiszem igen.
2018. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen


Egyszer Nem a szó szoros értelemben..

De mély depresszióból húztak ki


Szülés alatt is( ha az utolsó nem írja, akkor ez eszbe sem jut

2018. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, többször is.
2018. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Többször. Kamaszkoromban pl azzal ökörködtem, hogy harmadik emeleti erkélyeket rendeztem át. Egyszer rajtavesztettem, mert ugrás közben nem jól tudtam megkapaszkodni, kifordult a vállam, és leestem. Hülye barom barátom meg képes volt alám ugrani. El akart kapni, de persze megtartani nem tudott. Így neki a válla, nekem néhány bordám, meg a lábam törött el.

40 évesen a feleségem mentett meg, amikor nem fogadta el a szigetvári kórház semleges zárójelentését, és bevitt Pécsre, ahol egyből kiszúrták, az agyvelőgyulladást.

2018. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!