Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Amerikában milyen juttatások,...

Amerikában milyen juttatások, illetve milyen utazási kedvezmények járnak a mentálisan, testileg vagy egyéb módon sérült embereknek?

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajom, csak azért kérdezem, mert tudom nagyjából, milyen juttatásokat kapnak az emberek itt Magyarországon és kíváncsi vagyok, hogy ott milyen juttatások járnak mint pénzben, mint utazásban.


Tudtok ebben segíteni? Előre is köszi! :)



2018. nov. 14. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen van kedvezmenyes jegy/berlet tomegkozlekedesre. Allamonkent valtoznak az arak, de peldakent itt van Los Angeles:

1 buszra a normal jegy $1.75, kedvezmenyes $0.75

1 napos jegy $7, kedvezmenyes $2.50

30 napos berlet $100, kedvezmenyes $20.

A vonat (Amtrak) 10% kedvezmenyt ad a jegyarakbol.

2018. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, és ezek a fogyatékosok számára vagy mások is megkaphatják?
2018. nov. 16. 08:12
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a nagyon betegek is. Marihuána receptek, stb.
2019. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy filmben volt, hogy egy törpe növésű fiatal srác egy kisvárosba költözött, mert nyugdíjba ment. Ott említette, hogy törpéknél 10 év a nyugdíjkorhatár.

Bár ennek nincs köze közvetlenül az utazáshoz, de valószínű, hogy akkor már vehet nyugdíjas jegyet vagy bérletet.

2019. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. dec. 4. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!