Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hányingerig/hányásig eljutó...

Hányingerig/hányásig eljutó fejfájással ajánlott neurológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

Homlok intenzív fájdalma (tehát halántéktól halántékig nyúlik) miatt érdemes lenne felkeresni? Mit javasol ilyen esetben? Kórházba befeküdni kivizsgálásra, vagy gyógyszert ír fel?

Köszönöm a választ!


2018. nov. 17. 20:38
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, mindenképpen menj el orvoshoz, de az szakorvos legyen, ez sok minden lehet és nem játék.
2018. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus migrén. Attól függ, milyen gyakran jelentkezik. Én gyakori fejfájós vagyok,de ilyesmiben csak egyszer volt részem. Hát, nem sírom vissza!

Ha gyakran előfordul, természetesen utána kell járni, hogy mi okozza.

2018. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem olyan gyakori, általában, ha hidegfront jön, akkor szoktam megérezni, de nem mindig jut el hányásig, de inger az gyakorta van.
2018. nov. 17. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Algopirin mindenre jó, nem árt azonban vérnyomást is mérni.
2018. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A neurológus ilyenkor ct-re mr-re szokott küldeni, meg nyaki uh-ra.
2018. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló! Az én fejfájásom az Algopirint simán kiröhögi. Még a vényköteles fájdalomcsillapítók is itt-ott a kanyarban javítanak az állapotomon.
2018. nov. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!