Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés
Norba1 nevű felhasználó kérdése:

Munkahelyi balesetet szenvedtem tavaj januarba irorszagba. Serult a lépem.30kapoccsal vartak ossze. A bordam még mindig be van nyomodva a bal oldalamon ahol el talalt egy vas ami okozta a balesetet. Mennyi karteritesre szamithatok?

Keress kérdéseket hasonló témában: Baleset-kártérítés

2018. nov. 19. 21:29  Privát üzenet  

A válaszok

Beszéld meg az ottani munkáltatóddal.

És tavaLY helyesen!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. nov. 19. 21:34 Privát üzenet
Ezt mi honnan tudjuk? Erre a biztosítód és a céged adhat infót.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. nov. 19. 21:47 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Ott, hogy mi a helyzet, azt ők tudják, ott kell megkérdezni. Nálunk úgy van, hogy egyrészt ha volt baleseti életbiztosításod, akkor a biztosító fizet elég szépen ilyenre. Ha ez nincs és a munkáltatót beperled, akkor legtöbbször peren kívűl szoktak megegyezni, feltéve, hogy van róla jegyzőkönyv és persze a 100%-os táppénz.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. nov. 20. 21:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megcsaltam a barátnőm a legjobb barátnőjével. Amit emiatt művelt, azért számíthatok kártérítésre? (bővebben lent)
Egy súlyos testi sértés, , áldozata" lettem tavaly. Mennyi kártérítésre számíthatok?
Milyen összegű kártérítésre számíthatok?
Milyen összegű kártérítésre számíthatok? Valakinek volt hasonló?
Számíthatok valami féle kártérítésre, ha igen, hogyan működik, hogyan tudom igényelni, ha garázdaság történt?
Megharapott a saját macskám,2 hétig kezeltek az SZTK-ban. Ma kaptam egy kitöltendő nyilatkozatot: ki a hibás a balesetért. Milyen kártérítésre, büntetésre számíthatok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!