Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki ismerős Újpesten a...

Valaki ismerős Újpesten a Károlyi Kórházban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap el kéne mennem vérvételre a Károlyiba, de sajnos elfelejtettem hány órától lehet menni reggel...

Hány órától hány óráig szokott vérvétel lenni?

Illetve szednem kell egy Letrox nevű gyógyszert, mindennap kötelezően. Vérvétel előtt is be kell vennem?


Nagyon köszönöm ha bármelyik kérdésemre tudtok választ adni!



2018. nov. 22. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Az is lehet ,hogy én nem figyelek eléggé, de azért íródott ki ez a kérdés mert itt nem találtam a vérvétellel kapcsolatban tájékoztatást.

2018. nov. 22. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a Károlyiba kell menni? Nem a szakrendelőbe?
2018. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, oda kell mennem. Nincs beutalóm, a háziorvosom azt mondta hogy feleslegesen ne üljek órákat nála egy beutaló miatt, menjek el a Károlyiba, úgyis oda IS tartozok, ott pedig vesznek vért tőlem mert oda kell járnom 2-havonta vizsgálatokra, a pajzsmirigyem miatt. :)
2018. nov. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!