Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Saját kérésre kiveszik a...

Saját kérésre kiveszik a manduláimat, vagy mindenképpen orvosi javaslat kell hozzá? (képpel)

Figyelt kérdés
A családban mindenkinek torokproblémái vannak.Nekem évente 1-2 alkalommal van mandulagyulladásom,de a torkom állandóan vörös,erezett,időnként fáj.Szerintem a mandulák okozzák,ezért akarom kivetetni.Ha van valakinek hasonló gond a torkával,kérem válaszoljon.Előre is köszönöm.

2018. nov. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak orvosilag indokolt esetben veszik ki. Szakorvossal kellene egyeztetned a panaszaid miatt ő tud javaslatot vagy kezelėst ajanlani.
2018. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt sok gond vele, de sosem vették ki, mert nem volt ez indokolt végül. Ha kiveszik annak ellenére, hogy ki kell, azzal pont az ellenkezőjét érik el.
2018. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha évente egyszer kétszer van mandulagyulladas az még normális nekem volt olyan hogy egy évben négyszer ötször volt akkor ki akarták venni. de nem vetettem ki.ennekkörülbelül már tíz éve de viszont most is mondják hogy ki kellene venni már 40 éves vagyok. Szerintem minél fiatalabb korban kellene.nekem mar heges.
2018. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi isős vagy?
2018. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!