Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A bőrgyógyászaton a az utolsó...

A bőrgyógyászaton a az utolsó 1 órában is fogadnak?

Figyelt kérdés
Ma mennék munka után bőrgyógyászatra,á. 12:30 ig van ma rebdelés, ha én odamegyek 11:30 ra fognak még fogadni, vagy elküldenek haza mert sokan vannak?

#rendelés #bőrgyógyász #utolsó 1 óra #11:30 #12:30
2018. dec. 5. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 12:30 elott radkerül a sor, nem küldhetnek el
2018. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát ha bedobom fél 12 fele az okmányimat, akkor nagy az esélye hogy fogadnak..
2018. dec. 5. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:

A sürgős beutalóval érkezőket fogadják aznap mindenképpen. Aki csak megjelenik annak számolnia kell azzal, hogy nem fog beférni. Ki szokták írni, hogy meddig van betegfogadási idő. Ha ez előtt érkezel akkor elméletileg beférsz. Viszont sok helyen megesik, hogy már órákkal a rendelési idő vége előtt "betelik" a rendelés. Hiába érkezel, ha már 20-an várnak előtted :S

Én megpróbálnám felhívni őket, és telefonon leírni a problémát. Lehet, hogy így is tudnak tanácsot adni, illetve meg tudják mondani, hogy mennyien vannak éppen. Érdemes-e bemenni.

2018. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én voltam már hasonló helyzetben úgy, hogy nem fogadtak, pedig egy teljes órával a rendelés vége előtt beértem, és a kiírás szerint csak az utolsó fél órában nem vesznek fel már újabb betegeket. Szóval szerintem lutri.

Telefonálni megpróbálhatsz, de még úgy is megeshet, hogy mire bejutsz, annyi beteg bejelentkezik előtted, hogy elküldenek.

2018. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válazokat. Akkor telefonon próbálkozok hátha :/
2018. dec. 5. 11:40
 6/7 A kérdező kommentje:

ilyen a kezem amúgy - [link]


Valaki esetleg hogy mi lehet ez?

2018. dec. 5. 16:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosnál. Meglepetésemre vérvételre küldött, meg felírt egy gélt, ami csökkenti a viszketést. Remélem így más fogok tudni aludni
2018. dec. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!