Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik ha elmondom a...

Mi történik ha elmondom a pszichiáternek, hogy kábítoszerezek és visszaélek gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy rengeteg trauma ért életem során, amitől mentális beteggé váltam. Elkezdtem kéz alatt nyugatókat szerezni, majd eljutottam arra szintre, hogy kb minden szrt betoltam már ami létezik, csak azért, hogy helyre rakjam magam. A vicc az egészben, hogy azóta stabil is vagyok mentálisan, viszont rohadtul unom illegálisan beszerezni a dolgokat. Nem vagyok függő, tisztán is meg tudok lenni, csak előjönnek a mentális zavaraim újra, ha nem szedek be min. nyugtatót és valamilyen stimulánst ( antidepresszáns, speed, eki, coke, you name it.) Szóval lényegében erre a két dologra van szükségem a stabil mentális állapothoz, ezt kellene valahogy feliratnom, csak nem tudom, hogy származna e valamilyen hátrányom abból ha bevallanám a múltam. Hazudni megint nem szeretnék, azt a vszinű a doki is levágná, viszont adatbázisba sem szeretnék kerülni, mint kábítószerfogyasztó. CSAK TAPASZTALTAK ÉS HOZZÁÉRTŐK VÁLASZAIT VAGYOK HAJLANDÓ ELFOGADNI, AKI IDEJÖN LAIKUSKÉNT OKOSKODNI MEG OSZTANI AZ ÉSZT, REPORTOLOM A FSZBA!

#betegség #egészség #depresszió #szorongás #skizofrénia ##pszichiátria ##bipoláriszavar
2018. dec. 10. 01:19
 1/2 anonim válasza:

Én pánikbeteg vagyok és xanxot szedtem kb. mindig, hogy jól legyek. Elmondtam neki is és az elején még kaptam receptet utána szépen lassan átálltunk egyre gyengébb nyugtatókra. Most konkrétan már a Valeriana Relax-nál tartok ami kb. semmi.

Mondd el mindenképpen szerintem, segíteni fog.


18/L

2018. dec. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, elmondtam mindent, meg is kaptam a 2es xanaxot
2018. dec. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!