Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kasztrálással eltávolították...

Kasztrálással eltávolították az egyik herémet daganat miatt, a műtét előtt is negatív volt minden ct, vérvétel tehát a betegség ki nem jutott a heréből, viszont "onkológiai követés"-re kell majd járnom. Ez ugye nem a chemo/sugár-t takarja?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A követés szerintem rendszeres kontroll vizsgálatokat takar, amúgy utókezelést írnának.
2018. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először 6 hetente vérvétel-hasi UH-mellkasröntgen. Utána 3 havonta 3évig majd, ezután fél évente 5 évig. Ha addig tünetmentes maradtál évente 1 kontroll a fentebbi vizsgálatokkal.


Engem 2010-ben műtöttek, 2013-ban kiujult akkor kaptam 3 BEP kezelést (kemoterápia) azóta tünetmentes bagyok, mostmár évente 1x kell mennem.

2018. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 éve folyamatosan járok az onkológiára. Kemot nem kaptam. Csak, vérvétel. Röntgen. Engem megnyugtat a gondolat, hogy odafigyelnek rám. Különben, minden leletem rendben. Gondolom, a Te esetedben is erről lehet szó.
2018. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!