Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 18 eves vagyok f. a himvesszom...

Kuszlikérdő2000 kérdése:

18 eves vagyok f. a himvesszom merev allapotban nem hatrahuzhato csak kicsit. Ma orvosnal voltam aki megnezte es aztmondta hogy nincs semmi szukulet majd nemi aktusnal kialakul. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát keres egy csajt akivel szexelhetsz!

Írj ki olyan infókat, amire egy lány vevő lehet. Hol élsz, stb.

A többi úgyis megy privátban majd! F

2019. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de ebben nem hiszek. A nemi aktus nem változtatja meg a hímvessződet. Alapvetően annyi történik, hogy egy picit merevebb lesz, talán még nagyobb is, mint amikor magadnak csinálod. Hogy ettől a bőr hogyan fog hátracsúszni könnyebben, arról fogalmam sincs, szerintem sehogy! Ha ott hátracsúszna teljesen, akkor azt kézzel is el tudnád érni. Szerintem keress egy másik orvost, nézesd meg magad azzal is.
2019. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos feltehetően nem merev állapotban szemlélte meg a hímvessződet, tehát nem látta át a problémát.
2019. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem urológusnál voltál, hanem altatóorvosnál.
2019. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! van egy jó,és bevált módszer. Ülj be egy melegvizes kádba,ha nincs otthon bármi jó, amibe beletudod az intimed tenni,10-15 perc múlva kend be bármilyen jó zsiros krémmel és lassan huzogasd hátra,ezt ismételd meg hetente többször, míg meg nem fog oldódni a problémád.
2019. jan. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a jól bevált módszer tökéletes lehet arra, hogy a makk mögé szoruljon a fityma, ami súlyos, azonnali műtétet igénylő állapot.
2019. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!