Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok olyan szaunázót, ahol...

Tudtok olyan szaunázót, ahol van hideg csobbanó is és nem méregdrága hely?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a termálfürdőkben van ilyen, de nem olcsó mulatság eljárni hetente ilyen helyekre. Ha esetleg tudtok ilyen fitness teremről, vagy akár bármilyen sportlétesítményről, azzal is segítetek, hogyha az ilyen jellegű létesítményeknek a nevét leírjátok válaszként ide.


Azért lenne fontos, mert elkezdtem újra versenysportolni 10 év kihagyás után, most még csak az alapozási időszakban vagyok. Tudomásom szerint a szaunázás utáni hidegfürdő által gyorsabban regenerálódnak a mikrosérülések az izomrostokban. Nos, jobban is tudnék teljesíteni az edzéseken, ha nem fájna mindenem állandóan a hét mind a 7 napján.. :D Szaunázni el szoktam menni egy fitnessterembe, de ott nincs csobbanó és csak hidegzuhanyozni szoktam, de az nem olyan, mint a csobbanó.



2019. jan. 10. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyulan az aqua palotaban van egy kulon szanues resz es ott egy uveges erkelyre kell kimenni es csobbanhatsz
2019. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Húha, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy Budapesten... :D De ha járok Gyulán, akkor lenézek oda is, köszi a tippet! :D


Szóval Budapesten van-e ilyen létesítmény? :)

2019. jan. 10. 15:21
 3/6 A kérdező kommentje:
A BM Uszodában (Vágóhíd utca) van csobbanó?
2019. jan. 11. 08:31
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van Kelenföldön a Gloriett hotel, asszem ez a neve vagy hasonló, ott kellene megnézni, szauna van meg jakuzzi.
2019. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Megvan:Griff hotel.
2019. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A honlapjuk sajna nem működik :( Az nagyon fontos lenne, hogy legyen hideg csobbanójuk (vagy másnéven merülő), ha nincs, akkor nincs értelme lemennem.
2019. jan. 17. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!