Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az miért hatalmas teljesítmény...

Az miért hatalmas teljesítmény, hogy drogot kevertek az italomba, majd otthagytak és még 5 év után is lehet mondani, hogy "úristen detoxba került"?

Figyelt kérdés

Pont az pletykálgat, aki ezt csinálta, persze nem bizonyosodott be...

Ekkora pszichopata nem lehet senki, mit hisz tönkreteszi ezzel a hírrel az életemet.


Ez bárkivel megtörténhet, aki nem figyel eléggé.


2019. jan. 19. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Ki korpa közé keveredik, ..................

Madarat tolláról, ...................

kb ennyi

2019. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim voltak
2019. jan. 19. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

5 év után miért is

a) részei az életednek úgy hogy érdekel mit mondanak

b) érdekel.


fele ennyi idő alatt is elfelejtenek ilyet az emberek, sőt lecserélik az ismerőseiket. Én se a középsulis, sem a főiskolai társaimmal nem tartom a kapcsolatot. Csak a régi barátok maradnak, meg pár újabb, ahogy mozogsz mindenfelé.

2019. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2019. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tipikus áldozathibáztatás. 5 év után tedd túl magad rajta, ha nem megy, pszichológus.
2019. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tipikus hülye hozzászólás
2019. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy félre beszél az illető, tagadd le. Csak nem járnak utána.
2019. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, de most találkozott a csaj, az anyja unokatestvérével, mondja neki, hogy "XY-t nem ismered, ő is ott lakik, osztálytársam volt", aztán elő adta a sztorit...


A nő nem mellesleg anyám kolléganője, most a munkahelyén és a városban is mindenki ezt beszéli. A nő is nagyba adta elő anyámnak, mimtha ő nem tudna róla....


Beteg az egész banda, én örülök, hogy nem kell velük találkoznom...


Anyámnak se volt annyi esze, hogy akkor visszafenyegette volna, hogy örüljön, hogy nem a sitten ül...


Hát igen, az egészet lehetne tagadni, ugyanis a leleteimhez nem férnek hozzá, hogy voltam-e kórházban...

2019. jan. 20. 12:34
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én azt nem értem az egészből, hogy az aki belekeverte az italodba a cuccot és amiatt kórházba kerültél, az mire játsza az eszét. Inkább elszégyellném magam.

Az a másik kérdés, hogy hogy lehet 5 év múlva is valakit ezzel szívatni. Tuti lecsapnám.

2019. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!