Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tigris tapasz. Kínai fájdalomc...

Tigris tapasz. Kínai fájdalomcsillapító tapasz. Van valakinek pozitív vagy negatív véleménye róla?

Figyelt kérdés

2019. jan. 24. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én előszeretettel használom, mivel nekem többet ér, mint a drága kencék (Fastum és társai). Nekem a derekam szokott bedurranni, vannak sérveim is. Hatásos szokott lenni a tapasz. Az ára is baráti, az euros boltban veszem a 4 dbos csomagot, 300 ft-ért.

Egy hátránya van, ami lehet csak nekem jelent gondot. Ha másnap is felteszek egyet, akkor égni szokott a bőröm és csúnyán kipirosodni. De a fájdalom el szokott múlni...

2019. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is használtam sok kenceficét a térdemre, de tegnap felragasztottam kettőt s most nem tudom, hogy annak köszönhető e, hogy lényegesen javult vagy a gyógyszernek amit 3 napja szedek...
2019. jan. 25. 10:53
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez nagyon is hatásos, apámnak is fáj a dereka állandóan, semmilyen gyógyszer nem használt eddig, aztán kipróbálta ezt és segített. Az igaz, hogy nagyon tud égetni, szóval ha mégegyet raksz fel, akkor azt máshová kell, mert ott nem kap levegőt a bőr és ezért lesz ilyen.
2019. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ypszilonnak!!! Már három napja használom, és nem éget egyáltalán...viszont tényleg mintha jobb lenne sőt..De most nem tudom, hogy a tapasztól, vagy a gyógyszertől APRANAXOT szedek egy hete.
2019. jan. 26. 18:18
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Oké, akkor használd.
2019. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!