Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » II. alvadási faktor (protrombi...

II. alvadási faktor (protrombin) megállapítása és a jelen esetben kialakult trombózissal milyen megoldások vannak?

Figyelt kérdés
Kedveskémnek a fent említett dolgokat állapította meg az orvosa. A vérrög a hajlatban található. Gyógyszert nem írtak fel neki, azt javasolta, hogy fáslizza be, polcolja fel a lábát. Nekem ugyan Leiden mutáció miatt lett ugyanott vérrög, aminek a fent említett dolgokhoz túl sok köze nincs, de rá egy hétre tüdőembólia lett belőle. Na már most ezt szeretném megelőzni nála, hogy ne járjon úgy, mint én. Utánanéztem, hogy mi is ez, de megoldást nem találtam.

#trombózis #vérrög #trombofilia #prothrombin gén mutáció #véralvadás-gátló
2019. jan. 26. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kapott vérhígítót kialakult trombózisra? Ez mégis hol volt? Sürgősen vidd el egy normális orvoshoz!
2019. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyből be kellett volna hogy utalja a kórházba.
2019. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!