Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mennyi esélye...

Szerintetek mennyi esélye van, hogy megúszom ezt a beavatkozást? (Lent! )

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,5 éve anorexiás.

A szívem jó ideje nem működik úgy ahogy kene..kb 1-2 éve.

Most kezdtek el vele komolyabban foglalkozni,2 hete voltam kardiológián,csináltak EKG-t meg szív UH-t.

Ma kellett vissza mennem holter felrakasra,mert nem voltak jók az eredményeim.

A pulzusom 80-160 között ugrál,van,hogy 10 perc az eltérés a két szélsőséges eredmény között.

Fulladok,rosszul vagyok séta,vagy 1-2 emelet megmászása után.

Kb 1 hete olvastam utána ennek a magas pulzus dolognak,és egy orvos válaszolt az illetőnek,hogy szívkatéterezéssel szoktak az ilyet megoldani...

Azóta ezen kattogok...

Szerintetek mennyi az esélye,hogy ilyen eredmények/problémák mellett rám is ez várjon?

Vagy vajon mi lesz?

Nagyon köszönöm a normális válaszokat...



2019. jan. 28. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos tudja, hogy anorexiás vagy?
2019. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. jan. 28. 17:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először az anorexiával kellene valamit kezdeni mert az rengeteg betegség melegágya!!!!


Lehet ha nem lennél anorexiás a szíved is tökéletesen működne!

Lehet csak Magnéziumhiánya van de lehetséges egy góc amit valóban katéterrel kell kiégetni.


Én a helyedben sürgősen elkezdenék zabálni ezerrel hizlaló kajákat majd szépen lassan könnyű edzéseket csinálni közben multivitamint, béres cseppet, c vitamint tömni magadba ezerrel!!!


Aztán egy fél év - 1 év után mire összeszedted magad fizikailag kiderül, hogy eltűnt-e a szívprobléma vagy megmaradt...


Ha eltűnt akkor no para de ha megmaradt akkor mehet a szívkatéterezés!


Én most voltam pár napja katéteres szívműtéten, kellemetlen, kicsit fájdalmas combban amikor a tűkkel szúrkálják a vénát... kicsit kellemetlen amikor a katétert nyomják fel de kibírható, a szívégetés meg már no para... kis bizsergés, 10-es skálán 1-es fájdalom mellette.


De szerintem felesleges ezzel kezdeni mert lehet minden rendben a szíveddel, egyszerűen csak annyira nincs tápanyag a szervezetedben, hogy a szíved kénytelen gyorsabban pumpálni a vért, hogy hamarabb érjen el az a kevés tápanyag ami benned van.


Milyen magas vagy illetve hány kg?

2019. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
171cm 39-42 kg körül valahol.
2019. jan. 28. 19:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Uhhh az nagyon nagyon kevés!


Egy 15-20kg-ot kellene felszedned kb.


De miért nem eszel? Lelki okok? Vagy eszel de nem hízol? Vagy nincs kedved ennyi vagy miért lettél anorexiás???

2019. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazából itt most nem az anorexia a lényeg,hanem az érdekel,hogy mennyi az esélye hogy ezt a beavatkozást megcsinálják...

Amúgy gyerekkori trauma,5 éves korom óta vagyok evészavaros,5 éve vagyok diagnosztizalva.

2019. jan. 28. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az anorexia fontosabb mert annak igen csak magas a halálozási rátája....


Olyan meg nincs, hogy megcsinálják csak úgy!

Csak akkor csinálják meg ha akarod... ha nem akarod akkor nem csinálják meg.


Most még 19 éves vagy még bírja a szervezeted de ha így maradsz akkor a hajad ki fog hullani a bőröd ki fog fehéredni és ráncosodni, a hormonháztartás totálisan felborul, a menstruáció megszűnik a hüvely elsorvad, az izmaid szintén elsorvadnak, a szíved egyre több munkát végez feleslegesen, a csontjaid elgyengülnek, könnyebben fognak törni egy kis eséstől is... vizelettartási problémák, korai szívhalál stb...


Tényleg ilyen jövőt akarsz magadnak???

Mert én így nem tudnék élni az biztos!

2019. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolónak teljesen igaza van. Kezdj el enni mert ha meg is műtenek és utána se eszel ugyan ott állsz majd ahol eddig.
2019. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Téged nem fognak szívkatéterezni, mert nem a szíveddel van a gond, hanem az alultápláltsággal, azt kell helyrehozni és az orvosok is arra fognak koncentrálni. kórházba kéne menned és orvosi felügyelet mellett híznod, ha másképp nem megy, mesterséges táplálással.
2019. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értitek, hogy anorexiás? Egy evészavarosnal észervekkel felesleges próbálkozni. Egyértelmű, h ragaszkodik az evészavarahoz, mert valamilyen lelki előnye van belőle. Ha meghal, akkor meghal. Ha őt nem izgatja, titeket miért izgat? Egyik hozzaszolo írta, h ha a helyében lenne, ezt és ezt csinálná. Hát nem. Ha a helyében lennél, 100 százalék pontossaggal ugyanazt csinálná, mint a kérdező. Ha nem vagy anoraxias, nem tudsz úgy gondolkodni, mint egy anorexiás.
2019. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!