Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mehetek másik orvoshoz?

Mehetek másik orvoshoz?

Figyelt kérdés

Miskolcon tanulók és itt is vagyok kolis és a koli miatt a lakcímkártyámon idéglenes címnek van írva a koli.

Mehetek itt orvoshoz miskolcon vagy kimondottan haza kell mennem és csak a házi orvos fogad?


2019. jan. 29. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (ország másik vége) csak az állandó lakcímmel lehet a körzetis orvoshoz menni. Lesz@rják, hogy mindjárt megvakul az ember.
2019. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz Miskolcon is orvoshoz. Én Tiszaújvárosban voltam (ideiglenes címnek se volt megadva)mikor beteg lettem meg a gyerek is és mindkettőnket elláttak gond nélkül. Taj kártya kell és kész.Ha nyaralsz és ott leszel beteg, ott is elmész,szóval csak nyugodtan.
2019. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mehwtsz. Nekünk koliban a portán ki volt irva, h kihez tartozunk, oda kellett menni.
2019. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Napsi2019 ***** válasza:
Bárkihez mehetsz az országon belül, az új orvos intézi majd a régi háziorvosoddal, hogy az eddigi orvosi leleteidet átküldje hozzá. Neked csak be kell kopognod a kiválasztott új orvosodhoz és kérni, hogy mostantól ő legyen a háziorvosod. Nem utasíthat el.
2019. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak nálunk ilyen embertelenek.
2019. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. febr. 2. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!