Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova adják a tetanusz ellen...

Hova adják a tetanusz ellen az injekciót?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Izomba kell adni, de nincs meghatározva, hogy hova, emiatt vérmérséklet kérdése ki hova adja be.

Simán lehetne vállba is, de valamiért a legtöbb öreg doki még mindig leragadt a fenék vagy combi régiónál, pedig tök fölösleges, ráadásul rohadtul tud fájni, így akár a járásban/ülésben is akadályozhatja az embert.

2019. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, izomba adják és valóban kellemetlenül fáj, de százszor jobban fájnának az izomgörcsök, ha tetanuszmérgezésed lenne. Kollégám apja kapott ilyen görcsöket. Úgy említette, hogy a "falra mászott" a fájdalomtól az apja. Meggyógyult.
2019. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fenékbe
2019. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Vagyis

farizomba

2019. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jajj de jó, rozsdás szögbe léptem, egyből kimostam a sebet, majd nyakon öntöttem jóddal.

Gondolkozok rajta lehet hogy megkéne nézetnem.. olyan fél centit mehetett belém max kb, a lábujjamk tövénél.

2019. febr. 3. 15:52
 6/18 anonim ***** válasza:
Traumatológián dolgozom. Nem vagyok egy nagy tetanusz injekció párti, de azért a te esetedben indokolt lenne.
2019. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Holnap délelőtt nézetem meg az még jó ?:D
2019. febr. 3. 16:01
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze, addig még ráér :)
2019. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,

még átgondolom az én seggemet ne nézegessék..:DD

mérlegelem a súlyát xd

2019. febr. 3. 16:09
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Azért annyira nem a seggbe adják. Csak a felső részébe, tehát nem kell teljesen letolni.

És ha normális a doki akkor vállba kapod.

2019. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!