Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógytornászok/gyógytornász...

Gyógytornászok/gyógytornász hallgatók! Ti milyen fonendoszkópot használtok?

Figyelt kérdés
Ápolástanra kéne beszerezni fonendoszkópot, mert mondták, hogy később is szükség lesz rá, de annyi féle van, hogy fogalmam sincs mi alapján kéne választani. :/

2019. febr. 7. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Harmadéven vagyok, minden évben elmondták hogy kelleni fog foni, de igazából sose volt rá szükség. Szóval szerintem ezért ne vegyél, viszont ha mégis vennél akkor littmannt.
2019. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kawe elég nektek, nem kell 30000 Ft-ot kidobni egy Littmannra. Ráadásul én még életemben nem láttam, hogy gyógytornász használta volna. Mondjuk az is igaz, hogy még életemben nem láttam gyógytornász hallgatót bármi ténylegesen hasznosat csinálni (gyógytornát sem). Tipikus plázamacskaként tipegnek az osztályon és kb. ennyit tudnak. Az idősebbek és főleg a férfiak jók, de a mostani hallgatók katasztrófa.
2019. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem teljesen felesleges beszerezni, az életben nem kell használnunk.

Kedves utolsó, sajnalom, hogy eddig csak ilyen gyógytornászokkal talalkoztal, de ne pár ember alapján ítélj :)

2019. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia

Zalaegerszegen tanulsz gyógytornásznak ?

felesleges , nem kell megvenni

2019. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!