Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TB támogatás 1 évig? (többi lent)

TB támogatás 1 évig? (többi lent)

Figyelt kérdés

Regisztrált munkanélküli vagyok, nincs semmilyen jövedelmem már 2x igényeltem és meg is kaptam ezt a támogatást.

A kérdésem az lenne, hogy újra lehet kérelmezni, ha 25 éven aluli vagyok?

Mert anyám egyik barátnője azt állítja 25 éves korig csak 2x lehet.

De én meg az erről szóló törvényben nem olvastam ilyen korlátozást.



2019. febr. 8. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igényelheted újra.
2019. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Legjobb lenne ha személyesen érdeklődnéd meg a munkaügyibe, vagy hívd fel őket telefonon, hogy a te esetedben mire vagy jogosult. Ez a legegyszerűbb, mert elmondom neked hogy havonta változtatnak valami rendeleten meg kisebb dolgon ami a munkanélküli támogatásokra vonatkozik, tehát lehet hogy 1 héttel ezelőtt ez volt, most meg már más van kitudja.

Másrészt nem értem ha 2x igényeltél támogatást akkor mennyi ideje vagy már munkanélküli? Azért nehezen hiszem el hogy ebbe az országba nehezen találsz munkát holott munka erőhiány van és nagyon sok helyre már úgy vesznek fel embert hogy ingyenes szállást biztosítanak, meg emelik a béreket folyamatosan, főleg a gyárakba és más más ország részekből viszik le őket, plusz hazautazást is támogatják anyagilag stb...

2019. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Augusztusban lesz 2 éve hogy munkanélküli vagyok.

Csak érettségim van szakmám nincs és tapasztalatom sincs semmiben így még takarítónőnek sem vesznek fel. Fizikai munka meg nem jöhet szóba a termetem miatt (142 cm/ 38 kg).

Persze, hogy munkaerőhiány van ha egyszer a munkáltatóknak olyan magas elvárásaik vannak, hogy annak igen kevés ember felel meg, és akinél nincs minden feltétel teljesülve azt leszarják.

Mit gondolsz mégis miért megy ki minden második ember külföldre dolgozni?

Sajnos én még ezt sem tehetem meg.

2019. febr. 8. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!