Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét előtt is le kell...

Mandulaműtét előtt is le kell vetkőzni mesztelenre?

Figyelt kérdés
2019. febr. 16. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De hogy kell.


Más műtétnél is kapsz műtős steril ruhát,amit egyedül át tudsz venni,de van ahol a saját pizsibe visznek be műteni,a műtét típusától függ kell e vetkőzni és mennyire,kell e steril ruha.

Anyámat kéztöréssel a saját hálóingjébe vitték műteni.

2019. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

A steril ruha alatt lehet tiszta, de saját fehérnemű? (Bugyi vagy gatya, nemtől függően).


Illetve mandulaműtétnél kell pelenka, vagy nem lesz vész anélkül sem? Vagy ez attól függ, altatásban, vagy éberen történik-e?


Nem akartam új kérdésbe kiírni, mert ehhez nagyon kapcsolódnak az engem is érdeklő kérdések.

2019. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szemműtéthez steril ruha kellett. Saját cucc semmi. Hátul kilógó seggel, gyalog vittek le a műtőbe, de az ott senkit sem érdekelt
2019. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!