Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Venynelkuli gyogyszert patikab...

Venynelkuli gyogyszert patikaban kiadnak 18 even alulinak?

Figyelt kérdés

Szoval ilyen tipikus gyogyszereket amik kb minden haztartasban megtalalhatoak kiadnak nekem ha bemegyek a patikaba es akarok venni?

Pl.:algopyrin, algoflex


2019. febr. 17. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az algopyrin pont venykoteles.

De persze, vásárolhatsz egyedül patikában.

2019. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Én 22 évesen bementem megvenni egy nyomorult AlgoFlex-et fogfájásra és lejelentették anyámnak... Nem, cselekvőképes vagyok, szóval szerintem jelenthetném is őket...


Igen, kiadják 18 év alattinak is a vény nélküli gyógyszereket.

2019. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Komolyan venykoteles az algopiryn? Allandoan van itthon es szeretnek venni mert anyukam nem hiszi el hogy faj a fejem es azthiszi direkt gyogyszerezen magam XD es nem tudom neki megmondani hogy egyszeruen szethasad a fejem
2019. febr. 17. 14:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, a héten akartam venni, mert nagyon fájt a derekam, de fel kell íratnom majd orvossal. :-(
2019. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

#3 velem is ugyanez


Erre beköptek neki, pedig utoljára 2 hónapja, ha jártam gyógyszertárban...


[link]


Igen, vényköteles

2019. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hat akkor majd kitalalok valamit :( koszonom a valaszokat! Pedig az algopyrin vallt be a legjobban...
2019. febr. 17. 17:11
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha állandóan széthasad a fejed, akkor első körben orvoshoz kellene elmenned, mert ez nem normális, pláne nem tizenévesen.

Ha marokszámra zabálod az algopyrint meg más fájdalomcsillapítókat, azzal ideig-óráig enyhítheted a tüneteket, de a fájdalom oka nem fog megszűnni, viszont teljesen tönkrevágod vele a gyomrodat meg a májadat.

Ezeket a gyógyszereket nem szabad nagy mennyiségben vagy hosszú távon szedni, rá is van írva mindegyikre.

2019. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem marokszamra szedem a max az napi 2 es nem mindennap faj a fejem de ha faj akkor telleg borzalmasan viszont igy senki se aggodjon ertem nem fogok marok szamra enni a gyogyszert orulok ha neha hozzajutok majd egyhez
2019. febr. 17. 18:24
 9/18 A kérdező kommentje:
Marmint ugy ertem hogyha faj a fejem akkor max 2ot veszek be es azt is csak akkor ha suli van ami ugye egy heten 5szor van szoval hetvegente ha faj a fejem akkor alszok vagy csak fekszek az agyba de hetkoznap napkozbe nem tudok sehova lefekudni sot meg aludni sem tudok szoval hat igen
2019. febr. 17. 18:31
 10/18 A kérdező kommentje:
Fhu bocsanat tiszta erthetetlen vagyok! Szoval hogy mivel a 7 napbol 5 napot az iskolaban toltok ezert ritka az olyan amikor letudok pihenni szoval nem kell gyogyszer de ettol fuggetlenul vannak jobb napjaim amikor nem faj a fejem es akkor nyilvan nem szedek semmit ha meg faj akkor meg max 2 db algopyrin
2019. febr. 17. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!