Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten ingyenes sztk-s...

Budapesten ingyenes sztk-s vagy olcsó labort ismer valaki?

Figyelt kérdés

Budapesten tanulok de nem vagyok bejelentve ide. A labor vizsgálatom menzeszhez kötött (abból kifolyólag, hogy rendszertelen) így időpontot sem tudok kérni. A menstruációm 2.tól 5. napjáig kell megejteni a vérvételt. Ma jött meg, az egyetem miatt nem tudok hazamenni, és sos-ben el szeretnék menni valamelyik délelőtt. Beutalóm is van egy Budapesti orvostól. Valaki esetleg ebben tud segíteni?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2019. febr. 19. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az iskolaorvos, ha van, nem tud segíteni?

Keress a neten olyant, hogy Syncler labor.

2019. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-SEHOL nem veszik le a vért így TB-re, ahogy te leírtad


-magánba pedig nem tudsz tb-s beutalóval menni, ahogy magán beutalóval se tb-s

laborba


-a vidéki lakcímed szerinti területileg illetékes laborba se tudsz pesti beutalóval, max extrém indokolt esetben vagy prtokeció.


Hát komolyan ennyi eszed van?!

Milyen orvos adta a beutalót????

Tb-s, hol, milyen intézménybe?


NEKI kell megmondania hova menjél, nem neked találgatni.

2019. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam: SYNLAB labor.
2019. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A másodiknak üzenem, hogy DE leveszik. Leveszik és kivizsgálják TB-re sztk-s laborokban még akkor is, ha a kezelőorvos egy egészen másik városból való.


Nem értem a "Hát ennyi eszed van?" felháborodásodat. Egy kérdést tettem fel, amire választ vártam nem pedig egy ingerült kirohanást.


Voltam vérvételen, laborvizsgálaton délelőtt és állítom, hogy nagyon is elvégzik. ;)


Köszi azért.

2019. febr. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!