Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az mekkora baj, ha vastagbéltü...

Az mekkora baj, ha vastagbéltükrözés (kedden lesz) előtt ettem ma (pénteken) 1 paradicsomot és pár szem aszalt paradicsomot?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző nap elkezded inni a fosatós orvosságot, kijön belőled még a jövőd is, nem csak a múltad.
2019. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Kb. egy napig fogsz ülni a wc-n, az életed is otthagyod majd, semmi nem marad benned.
2019. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond ne félj! Vasárnaptól már ne egyél magos, sok rostos kajákat. Egyébként ehetsz rendesen. Hétfőn már semmit, legfeljebb szűrt gyümölcslevet, üres húslevest. Amit adnak béltisztítót az kivisz mindent görcsök nélkül.
2019. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 23. 06:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

Javaslom kérd, hogy kábítsanak el.

Nem egy nagy élmény a tükrözés. (Persze ébren is túléled :)

2019. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem hasznalt a boditas. Benyomtak a csovet egesz vizsgalat kozben orditottam sirtam. Aztan mondtak hogy valoszinuleg a nyugtato amit szedek panikbetegsegre az semlegesitette. Elotte azt mondták hogy bevehetem.... Pszichiaterem is azt mondta. Na most akkor?
2019. febr. 26. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem már volt 4x is, és mindig más volt. Első alkalommal ha jól emlékszem, nem kaptam semmit (?), és kellemtlen volt, de kibírtam. A második alkalommal kaptam bódítást, és akkor sem volt vészes. Harmadik alkalom szintén bódításban volt, de az annyira fájt, hogy nem tudták befejezni a vizsgálatot. Nem tudom, mitől függ. Negyedik alkalommal altatásban végezték - végigaludtam, semmit nem éreztem.


Ha újra szükséged lesz ilyen vizsgálatra, én javaslom, hogy próbáld altatásban elvégeztetni. Nekem 30.000 Ft volt az altatás, de mivel nem gyakori vizsgálat, inkább kértem. Jó volt, mert nem így nem fájt, és legalább az orvosok is nyugodtan végig tudtak nézni. (Persze az altatás sem egy egészséges dolog, de ha ritkán kell, akkor belefér.)


Egyébként azt mondták, attól is függ a dolog, hogy kinek hogyan kanyarognak a belei, ill. alkat/termet kérdése is. (Én kistermetű vagyok.)

2019. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!