Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha beoltatom magam HPV vírus...

Ha beoltatom magam HPV vírus ellen,100%ban védett leszek?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen ha van egy párom akinek HPV vírus fertőzése van nyugodtan lefeküdhetek vele védekezés nélkül?

2019. febr. 23. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100% védettség nincs. A döntés a tiéd.
2019. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az oltás nem mindegyik HPV törzs ellen véd.
2019. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Kettes, valóban nem, de az ellen véd, amelyik méhnyakrákot okoz, a HPV 16 és 18as törzsek ellen. Ettől az oltástól még szemölcs lehet a kezeden... az is HPV, de nem leszel rákos. Szóval 100% védettség nincs, de megéri oltatni.
2019. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak bizonyos típusok ellen véd. Ha a pasinak nem olyan van, akkor simán elkaphatod. Ennek ellenére én az oltás mellett vagyok, jóval többet ér, mint a semmi.
2019. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100% védettséget, soha semmilyen gyógyszer/oltás nem fog garanatálni, talán majd a távoli jövőben valamikor, de mostanság biztosan nem. Mégis megéri beadatni, mivel azok ellen véd, amelyek viszonylag gyakori előfordulással megjelennek. Akár életet is menthet, és meghalni biztos nem fogsz tőle. Lehet vannak mellékhatásai, igaz én semmit sem tapasztaltam.
2019. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvileg van az a statusz amikor mar nem fertozo a beteg???
2019. márc. 3. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!